GZR15L25S
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
38 varianter
Valgt variant:
GZR15L25S
Övergångsadapter 15L-25S
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
D1
25 mm
Diameter rör
25 - 15 mm
Modell kod
FI-SNV-25S/15L-V-W3-DKO
Märke namn
Stauff
Packningsmaterial
FKM/FPM (Viton®)
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Serie
L
Serie 1
L
Serie 2
S
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+200 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryck max.
400 bar
Vinkel
0 °
d2
15 mm