GZR15L20S
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
38 varianter
Utvald variant:
GZR15L20S
Övergångsadapter 15L-20S
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
0 °
Brand Name
Stauff
Corrosion resistance
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
D1
20 mm
Diameter pipe
20 - 15 mm
Model code
FI-SNV-20S/15L-V-W3-DKO
Pressure max.
400 bar
Safety factor
4
Sealing material
FKM/FPM (Viton®)
Series
L
Series 1
L
Series 2
S
Temperature max.
+200 °C
Temperature min.
-25 °C
d2
15 mm