GZR15L16S
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
38 varianter
Valgt variant:
GZR15L16S
Övergångsadapter 15L-16S
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
D1
16 mm
D2
15 mm
D3
11 mm
D4
11 mm
Diameter rör
16 - 15 mm
L1
42,5 mm
L2
45,8 mm
Märke namn
Stauff
Packningsmaterial
FKM/FPM (Viton®)
S1
30 mm
S2
27 mm
Serie
L
Serie 1
L
Serie 2
S
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+200 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
400 bar