GMV40269PPHDALAS-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
2 varianter
Utvald variant:
GMV40269PPHDALAS-SY
Rörklamma Slät Komplett Ø26.9mm DIN3015 TungaSerien Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal bultar
2
Diameter rör
26,9 mm
Färg
Svart
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Märke namn
DIN 3015 part 2
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylen, Rostfritt stål
Typ
Slät
Åtdragning moment
8 Nm
Förpackningsstorlek
Streckkod
320400
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
Produktinformation
Andra tittar på
Rörklamma Ø65mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Artikelnummer:
TSLK6065PP
20 par
Rörklamma Ø12mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Artikelnummer:
TSLK3012PPG
20 par
Svetsplatta 37.8-70mm, DIN3015 Tunga Serien
SPAL6S
20 st
Rörklamma Ø25mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen