FOODH-122
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
27 varianter
Utvald variant:
FOODH-122
Presshylsa Ø122mm 4'' syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter slang utv. max.
122 mm
L
70,5 mm
L1
67,5 mm
Märke namn
Hydraspecma
Slangdimension
4 "
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
ØA
131 mm
ØC
112 mm
ØD
123 mm
Förpackningsstorlek
Streckkod
231310
Bruttovikt
0,90 Kg
Nettovikt
0,90 Kg
Ursprungsland
esp
Produktinformation
Måttskiss
Presshylsa Ø122mm 4''