FOODH-106
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
27 varianter
Utvald variant:
FOODH-106
Presshylsa Ø106mm 3'' syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter slang utv. max.
106 mm
L
66 mm
L1
63 mm
Märke namn
Hydraspecma
Slangdimension
3 "
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
ØA
113 mm
ØC
85 mm
ØD
106,5 mm
Package size
Barcode
231308
Gross weight
0,897 Kg
Net weight
0,897 Kg
Country of origin
esp
Product information
Measure sketch
Presshylsa Ø106mm 3''
Artikel datablad
Others has been looking for
Presshylsa 0022 1/2'', Skalfri
Presshylsa 0022 1/2'', Skalfri
Partnumber:
Package size:
50 st
Min. order quantity is:
Partnumber:
50 st
Min. order quantity is:
25 st
Presshylsa 4005 3/4''
Presshylsa 4005 3/4''
25 st
Presshylsa GS 1'', 4W
Presshylsa GS 1'', 4W
16GS1F-4
10 st
150 st
Presshylsa 40022-SY 1/2'', Skalfri, Syrafast
40022-08-SY
Presshylsa 4006-SY 3/8'', Syrafast
4006-06-SY
Presshylsa 001C 3/8'', V.3
Presshylsa 001C 3/8'', V.3
001C-06
Presshylsa 1 1/4'', 6W för GS-stolpe
20GS1F-6
5 st
Presshylsa 001C 1/4''
Presshylsa 001C 1/4''
001C-04
Presshylsa 001C 1/2''
Presshylsa 001C 1/2''
001C-08
Presshylsa GS 3/4'', 4W
Presshylsa GS 3/4'', 4W