ES4-28L-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
3 varianter
Utvald variant:
ES4-28L-SY
Mjuktätad skärring 28L syrafast viton
If you order this item, then
PDR28L-V2R
will be ordered instead.
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
28 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
ES4-L-28-wd
Märke namn
Hydraspecma
Serie
L
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+200 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tillverkningsmaterial
Syrafast stål
Tryck max.
160 bar