DSLK3254254PP
Pakke str.:
1 par
Min. bestillingsenhed er:
1 par
SE ANDRE VARIANTER
24 varianter
Valgt variant:
DSLK3254254PP
Rörklamma Ø25.4mm, DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Stauff
Color
Svart
D1
25,4 mm
DIN size
3
Diameter pipe
25,4 mm
Group Stauff
3D
H
37 mm
L1
67 mm
L2
36 mm
Material
Polypropylen
Number of bolts
1
S
0,7 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 3
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Torque tightening
12 Nm
Type
Profilerad
Width
30 mm
d2
25,4 mm
Package size
Barcode
327961
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Measure sketch
Links
Produktkatalog
Produktkatalog
Others has been looking for
Täckplatta 12.7-26.9mm, Tunga Dubbla Serien
Partnumber:
DPAD4S
Package size:
1 st
KLAMMER DOBLE 6MM
KLAMMER DOBLE 6MM