BKH-38S-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
18 varianter
Utvald variant:
BKH-38S-SY
Kulventil 2-vägs, Utv-M52x2, DN25 38S SW14, 350bar, Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
MHA Zentgraf
Diameter pipe
38 mm
Lever
Inklusive
Lever type
Vinklat
Material
Rostfritt stål
Material ball valve body
Rostfritt stål
Material ball valve housing
Material ball valve lever
Zink
Material quality
1.4571 / AISI316Ti
Model code
27178
Number of ways/positions
2/2
Pressure max.
350 bar
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Sealing material
NBR, POM (Acetal)
Series
S
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-30 °C
Thread ISO standard
ISO 8434-1
Package size
Barcode
234250
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Product information
KULVENTIL 2V-38S 350BAR DN25 SW14 M52X2 SYRAFAST
Links
Produktdatablad
Certifikat
Produktdatablad
Certifikat
Others has been looking for
Kulventil BKH 2-väg Utv-M18x1.5 DN10 12L SW9 500bar Syrafast