BKH-25S-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
18 varianter
Utvald variant:
BKH-25S-SY
Kulventil BKH 2-vägs Utv-M36x2 DN20 25S SW14 350bar Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal väger/positioner
2/2
Diameter rör
25 mm
Gänga ISO standard
ISO 8434-1
Handtag
Inklusive
Handtaktyp
Rak
Material kulventil handtak
Zink
Material kulventil kula
Rostfritt stål
Materiale kuleventilhus
Rostfritt stål
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
27365
Märke namn
MHA Zentgraf
Packningsmaterial
NBR, POM (Acetal)
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Serie
S
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Tryck max.
400 bar
Förpackningsstorlek
Streckkod
205156
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
Kulventil 2-vägs, Utv-M36x2, Syrafast, 25S 350BAR DN20 SW14
Länkar
Produktdatablad
Certifikat
Produktdatablad
Certifikat
Andra tittar på
Kulventil BKH 2-vägs, Inv-G1/2'', 500 bar
Artikelnummer:
BKH-G12
10 st
Kulventil BKH 2-vägs, Inv-G3/8'', 500 bar
Artikelnummer:
BKH-G38
10 st
Kulventil BKH 2-vägs, Inv-G1/4'', 500 bar
BKH-G14
Handtag SW9 Vinkel Skruv/Täckbricka, L=115 H=45, Zink-Nickel
HSW9-VINKEL-ZN-110
Kulventil BKH 2-vägs, Inv-G3/4'', 420 bar
BKH-G34
Kulventil BKH 2-vägs, Inv-G1'', 350 bar
BKH-G1
Kulventil 2-vägs 800 Bar Inv-3/8 NPT
BKHP800-DN10-3/8NPT
Kulventil BK3, 3-vägs L, Inv-G3/4'', 315 bar
BKL3-G34
Kulventil BKH 2-vägs, Utv-M18x1.5, DN10 12L SW9, 500bar