BKH-20S-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
18 variants
Chosen variant:
BKH-20S-SY
Kulventil BKH 2-vägs Utv-M30x2 DN13 20S SW9 500bar, Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
Antal väger/positioner
2/2
Diameter rör
20 mm
Gänga ISO standard
ISO 8434-1
Handtag
Inklusive
Handtaktyp
Vinklat
Material kulventil handtak
Zink
Material kulventil kula
Rostfritt stål
Materiale kuleventilhus
Rostfritt stål
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
27598
Märke namn
MHA Zentgraf
Packningsmaterial
NBR, POM (Acetal)
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Serie
S
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Tryck max.
500 bar
Package size
Barcode
205150
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Kulventil 2-vägs, Utv-M30x2, Syrafast, 20S 500BAR DN13 SW9
Links
Produktdatablad
Certifikat
Produktdatablad
Certifikat
Others has been looking for
Kulventil BKH 2-vägs, Inv-G1/2'', 500 bar
Partnumber:
BKH-G12
10 st
Kulventil BKH 2-vägs, Inv-G3/8'', 500 bar
Partnumber:
BKH-G38
10 st
Kulventil BKH 2-vägs, Inv-G1/4'', 500 bar
BKH-G14
Handtag SW9 Vinkel Skruv/Täckbricka, L=115 H=45, Zink-Nickel
HSW9-VINKEL-ZN-110
Kulventil BKH 2-vägs, Inv-G1'', 350 bar
BKH-G1
Kulventil BKH 2-vägs, Inv-G3/4'', 420 bar
BKH-G34
Kulventil BK3, 3-vägs L, Inv-G3/4'', 315 bar
BKL3-G34
Kulventil BKH 2-vägs, Utv-M18x1.5, DN10 12L SW9, 500bar