BKH-20S-DN16
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
22 varianter
Utvald variant:
BKH-20S-DN16
Kulventil BKH 2-vägs Utv-M30x2 DN16 20S SW12 420bar
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Aktivering
Manuell
Antal väger/positioner
2/2
Diameter rör
20 mm
Märke namn
MHA Zentgraf
Rostbeständighet
300 hours DIN 50021
Serie
S
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
420 bar
Ytskiktbehandling
ZnFe
Förpackningsstorlek
Streckkod
471619
Bruttovikt
0,788 Kg
Nettovikt
0,788 Kg
Ursprungsland
DE
Produktinformation
M30x2 uk 420bar DN16
Data sheet
Länkar
Produktdatablad
Produktdatablad
Andra tittar på
Kulventil BKH 2-vägs, Inv-G1/2'', 500 bar
Artikelnummer:
BKH-G12
10 st
Kulventil BKH 2-vägs, Inv-G3/8'', 500 bar
Artikelnummer:
BKH-G38
10 st
Kulventil BKH 2-vägs, Inv-G1/4'', 500 bar
BKH-G14
Handtag SW9 Vinkel Skruv/Täckbricka, L=115 H=45, Zink-Nickel
HSW9-VINKEL-ZN-110
Kulventil BKH 2-vägs, Inv-G1'', 350 bar
BKH-G1
Kulventil BKH 2-vägs, Inv-G3/4'', 420 bar
BKH-G34
Kulventil BK3, 3-vägs L, Inv-G3/4'', 315 bar
BKL3-G34
Kulventil BKH 2-vägs, Utv-M18x1.5, DN10 12L SW9, 500bar