BKH-12S-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
18 variants
Chosen variant:
BKH-12S-SY
Kulventil BKH 2-vägs Utv-M20x1.5 DN8 12S SW9 500bar Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
12 mm
Gänga ISO standard
ISO 8434-1
Handtag
Inklusive
Handtaktyp
Vinklat
Material kulventil handtak
Zink
Material kulventil kula
Rostfritt stål
Materiale kuleventilhus
Rostfritt stål
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Packningsmaterial
NBR, POM (Acetal)
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Serie
S
Tillverkningsmaterial
Förpackningsstorlek
Streckkod
379898
Bruttovikt
0,40 Kg
Nettovikt
0,40 Kg
Ursprungsland
swe
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Kulventil 2-vägs, Utv-M20x1.5, Syrafast,12S 500BAR DN8
Länkar
Certifikat
Certifikat
Andra tittar på
Kulventil BKH 2-vägs, Inv-G1/2'', 500 bar
Artikelnummer:
BKH-G12
Förpackningsstorlek:
10 st
Kulventil BKH 2-vägs, Inv-G3/8'', 500 bar
Artikelnummer:
BKH-G38
10 st
Kulventil BKH 2-vägs, Inv-G1/4'', 500 bar
BKH-G14
Handtag SW9 Vinkel Skruv/Täckbricka, L=115 H=45, Zink-Nickel
HSW9-VINKEL-ZN-110
Kulventil BKH 2-vägs, Inv-G1'', 350 bar
BKH-G1
Kulventil BKH 2-vägs, Inv-G3/4'', 420 bar
BKH-G34
Kulventil BK3, 3-vägs L, Inv-G3/4'', 315 bar
BKL3-G34
Kulventil BKH 2-vägs, Utv-M18x1.5, DN10 12L SW9, 500bar