ANV34GASM7
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
14 variants
Chosen variant:
ANV34GASM7
Snabbkoppling ISO-A Hane G3/4'' ZnNi
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Faster
D1
29 mm
D3
29 mm
Field of application
Jordbruk
Hexagon
34 mm
L1
55 mm
Material
Stål
Model code
ANV 34 GAS M7
Pressure max.
300 bar
Pressurized connection
Endast rest tryck
Sealing material
NBR
Standard ISO
ISO 1179-1
Surface treatment
MATE 500 (CrIII)
Temperature max.
+125 °C
Temperature min.
-25 °C
Thread inner
G 3/4 BSP
Package size
Barcode
461245
Gross weight
0,18 Kg
Net weight
0,18 Kg
Country of origin
swe
Intrastat code
Product information
Measure sketch
Artikel datablad
Frequently bought together with
Presskoppling 90°, Inv-G3/8'', Ø3/8'', Stiftad mutter
Partnumber:
Förpackningsstorlek:
25 st
Minsta beställningskvantitet:
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
25 st
Minsta beställningskvantitet:
Artikelnummer:
10 st
Presskoppling 90°, Inv-G1'', Ø1'', Stiftad mutter
10 st
125 st
Presskoppling 90°, Inv-G1/2'', Ø1/2'', Stiftad mutter, NV 25
100 st
Presskoppling 90°, Inv-G3/8'', Ø3/8'', Pressad mutter
150 st
150 st
Presskoppling 90° Inv-G3/8'', Ø3/8'', Slip-On
100 st
50 st
75 st
Presskoppling 90°, Inv-G3/4'', Ø1'', Stiftad mutter
40 st
50 st
4 st
Presskoppling 90°, Inv-G1'', Ø3/4'', Stiftad mutter
15 st
40 st
Hydraulslang M2T 3/8 350 bar 2SC 100m bobin
06M2T-RL100
100 m
Hydraulslang M2T 1/2 296 bar 2SC 75m bobin
08M2T-RL75
75 m
Hydraulslang M2T 3/8 350 bar 2SC
06M2T
1 m
Hydraulslang M2T 1/4 420 bar 2SC 175m bobin
04M2T-RL175
175 m
Hydraulslang M2T 1/4 420 bar 2SC
04M2T
1 m
Hydraulslang M2T 1/2 296 bar 2SC
08M2T
Hydraulslang G2SN 11/4 LÖS
Hydraulslang G2SN 11/4 LÖS
G2SN-20
36 m
Hydraulslang M2T 3/4 241 bar 2SC 50m bobin