ANV34GASF7
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
12 varianter
Utvald variant:
ANV34GASF7
Snabbkoppling ISO-A Hona G3/4'' ZnNi
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Användingområde
Jordbruk
D1
48 mm
DN
20 mm
Gänga inv.
G 3/4 BSP
Koppling under tryck
Endast rest tryck
L1
82,6 mm
Märke namn
Faster
Packningsmaterial
NBR
Sexkant
34 mm
Standard ISO
ISO 1179-1
Temperatur max.
+125 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
300 bar