AH12-15M-CEJN
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
AH12-15M-CEJN
Tryckluftslang 12mm 15m 20bar med kopplingar typ 1600/320
Specifications
Dimensions and shipping
Användingsområde
Luft, Vatten
Märke namn
Hydraspecma
Temperatur max.
+60 °C
Temperatur min.
-15 °C
Tryck max.
20 bar
Tryck spräng min.
60 bar