5TIR112544
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
5TIR112544
Bultkit för SD25/6 6 sektioner
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Antal sektioner
6
Flödeshastighet nominell LMin
240 lpm
Längd
544 mm
Märke namn
Walvoil
Tryck max.
315 bar
Åtdragning moment
50 Nm