5TIR112358
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
5TIR112358
Bultkit för SD25/3 3 sektioner
Specifications
Dimensions and shipping
Antal sektioner
3
Flödeshastighet nominell LMin
240 lpm
Längd
358 mm
Märke namn
Walvoil
Tryck max.
315 bar
Åtdragning moment
50 Nm