5TIR110554
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
10 varianter
Utvald variant:
5TIR110554
Bultkit för SD16/9 9 sektioner
Specifications
Dimensions and shipping
Antal sektioner
9
Flödeshastighet nominell LMin
140 lpm
Längd
554 mm
Märke namn
Walvoil
Tryck max.
315 bar
Åtdragning moment
40 Nm