5TIR110506
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
10 varianter
Valgt variant:
5TIR110506
Bultkit för SD16/8 8 sektioner
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Walvoil
Flow rate nominal LMin
140 lpm
Length
506 mm
Number of sections
8
Pressure max.
315 bar
Torque tightening
40 Nm