5511-10-23-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
14 varianter
Utvald variant:
5511-10-23-SY
Förlängare M10x1, 23mm, Syrafast
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Gänga inv. metrisk
M10x1 MM
Gänga utv. metrisk
M10x1
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Märke namn
Groeneveld-BEKA
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Totallängd
23 mm
Pakke str.
Stregkode
330711
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
deu
Produkt information
Artikel datablad
Andre kigger på
Smörjslang 8,6x2,3 (8.6/4) fettfylld
Varenummer:
Pakke str.:
50 m
Sortimentlåda Centralsmörjning Stor 191 delar
Varenummer:
SORT-CLS
Förlängare R1/8'' 18 mm, Stål
Förlängare R1/8'' 18 mm, Stål
50 st
Repkit R1/8 Lilla lådan
Repkit R1/8 Lilla lådan
Push-In skarv rak 6mm för smörjstuds