4915-18-08-SY
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
4915-18-08-SY
PRESSNIPPEL 4915 BM18 SL1/2
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
20 mm
Diameter banjo
18 mm
L
75,8 mm
L1
30,5 mm