4915-16-06-SY
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
4915-16-06-SY
PRESSNIPPEL 4915 BM16 SL3/8
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
17 mm
Diameter banjo
16 mm
L
73,8 mm
L1
38 mm