4915-14-04-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
4915-14-04-SY
PRESSNIPPEL 4915 BM14 SL1/4
Specifications
Dimensions and shipping
A
14 mm
Diameter banjo
14 mm
L
37,2 mm
L1
28 mm