4915-12-04-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
4915-12-04-SY
PRESSNIPPEL 4915 BM12 SL1/4
Specifications
Dimensions and shipping
A
14 mm
Angle
0 °
Brand Name
Hydraspecma
Diameter banjo
12 mm
Hose coupling type
Till lös hylsa
Hose size
1/4 "
L
67,2 mm
L1
28 mm