4291-08-08-H64
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
22 varianter
Utvald variant:
4291-08-08-H64
Presskoppling 90°, JIC-3/4'', Ø1/2'', Höjd 64
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Gänga
3/4-16 JIC
H
64 mm
Slangdimension
1/2 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
T
3/4-16 JIC
Tillverkningsmaterial
Stål
Vinkel
90 °
Åtdragning moment
59 - 65 Nm
Förpackningsstorlek
Streckkod
424597
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Artikel datablad
Köps ofta tillsammans med
Hydraulslang M2T 3/4 241 bar 2SC
Artikelnummer:
12M2T
1 m
Hydraulslang M2T 3/4 241 bar 2SC 30m rulle