4291-06-06-H55
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
22 varianter
Utvald variant:
4291-06-06-H55
Presskoppling 90°, JIC-9/16'', Ø3/8'' Höjd 55
Specifications
Dimensions and shipping
C
31 mm
E
19 mm
Gänga
9/16-18 JIC
H
55 mm
Modell kod
0951-06-06H55
Märke namn
I.M.M Hydraulics
Slangdimension
3/8 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
T
9/16-18 JIC
Tillverkningsmaterial
Stål
Vinkel
90 °
Ytskiktbehandling
El-förzinkad / vitkromaterad
Åtdragning moment
27 - 30 Nm