4190-22-12-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
12 varianter
Utvald variant:
4190-22-12-SY
PRESSNIPPEL 4190 22MM SL3/4 SY
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Angle
90 °
Brand Name
Hydraspecma
Diameter pipe
22 mm
Hose coupling type
Till lös hylsa
Hose size
3/4 "
L
103 mm
L1
39 mm
L2
74 mm
Material
Rostfritt stål
Material quality
1.4408 / AISI316L
Model code
Series
L
Pakke str.
Stregkode
426871
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
ESP
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
Links
Produktdatablad
Produktdatablad
Andre kigger på
3/4" Insert - (20S) M30x2 female
Varenummer:
12GS20FDHORX
Pakke str.:
40 st
Min. bestillingsenhed er:
3/4" Insert - 1" SAE6000 flange - Caterpillar®
Varenummer:
12GS16FLC
Min. bestillingsenhed er:
3/4" Insert - 3/4" BSP female
3/4" Insert - 3/4" BSP female
12GS12FBSPORX
10 st
3/4" Insert - 3/4" SAE3000 flange - 90° 150mm drop
12GS12FL90-150
Presskoppling GS 22B, Ø 3/4'', SAE 3/4'', Caterpillar
12GS12FLC22-016
Presskoppling GS 30B, Ø 3/4'', SAE 3/4'', Caterpillar
12GS12FLC30-022
Hose fitting DIN 90 degree 28L to 3/4" hose stainless
4792-28-12-SY
3/4" Insert - 3/4" BSP female - 90°
12GS12FBSPORX90
5 st
Presskoppling GS Rak, Ø 3/4'', Utv-G 1''
12GS16MBSPP
3/4" Insert - (25S) M36x2 male
3/4" Insert - (25S) M36x2 male
12GS25MDH
3/4" Insert - 1" BSP female
3/4" Insert - 1" BSP female
12GS16FBSPORX
3/4" Insert - 3/4" BSP female - 45°
12GS12FBSPORX45
50 st
3/4" Insert - 3/4" BSP male
3/4" Insert - 3/4" BSP male
12GS12MBSPP
Presskoppling GS Rak, Ø3/4'', Utv-G 3/4'', Rock Breaker
12GS12MBSPP-RB
3/4" Insert - 1"-14 ORFS female