4190-20-10-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
12 varianter
Utvald variant:
4190-20-10-SY
PRESSNIPPEL 4190 20MM SL5/8 SY
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
20 mm
L
91 mm
L1
34 mm
L2
66 mm