4100-28-16-SY
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
22 varianter
Valgt variant:
4100-28-16-SY
PRESSNIPPEL 4100 28MM SL1 SY
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rör
28 mm
L
93 mm
L1
47 mm
L2
39 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
841582816L
Märke namn
Hydraspecma
Serie
L
Slangdimension
1 "