4100-22-12-SY
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
22 varianter
Valgt variant:
4100-22-12-SY
PRESSNIPPEL 4100 22MM SL3/4 SY
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
22 mm
L
83 mm
L1
39 mm
L2
37 mm