4100-15-08-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
22 varianter
Utvald variant:
4100-15-08-SY
PRESSNIPPEL 4100 15MM SL1/2 SY
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
15 mm
L
65 mm
L1
29,5 mm
L2
30 mm