3822-16-16-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
20 variants
Chosen variant:
3822-16-16-SY
Slangnippel R1 till SL1 tum, Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Hydraspecma
Diameter hose connector
1 "
Diameter hose inner
25 mm
Material
Rostfritt stål
Material quality
1.4408 / AISI316L
Pressure max.
16 bar
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Temperature max.
+300 °C
Temperature min.
-40 °C