3822-16-12-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
20 varianter
Utvald variant:
3822-16-12-SY
Slangnippel R1 till SL20mm, Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter slang inv.
19,5 mm
Diameter slanganslutning
3/4 "
Gänga
R 1 BSPT
Gänga ISO standard
ISO 2999
Materialkvalitet
1.4408 / AISI316L
Märke namn
Hydraspecma
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Temperatur max.
+300 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Tryck max.
16 bar
Package size
Barcode
439217
Gross weight
0,105 Kg
Net weight
0,105 Kg
Country of origin
swe
Intrastat code
Product information
Artikel datablad
Others has been looking for
Svetsadapter Rak, Inv-G 1/8, syrafast
Partnumber:
1062-02-H-SY
Package size:
Min. order quantity is:
Slangfäste mässing G2-SL2
Slangfäste mässing G2-SL2
Partnumber:
Min. order quantity is:
Flänskoppling, DN125, PN10, räfflad stolpe svivlande, stål
FLP125
Camlock Hane Ø 3'', Polypropylen
EPP-48
Klämma TC dubbelhängd Rostfri 64mm disk.