32GSM32FL90-130
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
2 varianter
Utvald variant:
32GSM32FL90-130
Presskoppling GSM, 90B
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
265 mm
B
150,5 mm
D
50 mm
DN
50 mm
Diameter fläns
71.4 mm
E
130 mm
Fläns
2 "
Fläns SAE/DIN
3000 PSI
K
71,4 mm
Modell kod
32GSM-32FL90-130
Märke namn
Gates
O-ring
56,75X3,53 mm
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Shore
90
Slangdimension
2 "
Slangkopplingstyp
Med hylsa
Standard ISO
ISO 6162-1
Standard SAE
SAE J518 Code 61
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
210 bar