3022-00-CUC42M08
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
17 varianter
Valgt variant:
3022-00-CUC42M08
Bockningsverktyg Ø8 mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Märke namn
OP Srl
Pakke str.
Stregkode
332912
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
ita
Produkt information
Bockningsverktyg Ø8 mm
Andre kigger på
Bockningsverktyg 6-22mm
Bockningsverktyg 6-22mm
Varenummer:
TUBM0622
Min. bestillingsenhed er:
Bockningsverktyg EMB 6-18mm
Bockningsverktyg EMB 6-18mm
Varenummer:
BV618
Rörbockningsverktyg ø6/8-ø10/12 i plåtlåda
3022-00-CURCMS42
Bockningsmaskin C42 400V 50HZ 3PH
Pyplok Modell 40 Head
DLT40MAHD0000
Röravskärningshållare för ø6 - ø42 rör
TUSD-MA-M642
DLT40MAHD0002
Bockningsverktyg Ø16 mm
Bockningsverktyg Ø16 mm
3022-00-CUC42M16
Bockningsverktyg Ø22 mm
Bockningsverktyg Ø22 mm
3022-00-CUC42M22
Bockningsverktyg Ø38 mm
Bockningsverktyg Ø38 mm
3022-00-CUC42M38
Bockningsverktyg Ø20 mm
Bockningsverktyg Ø20 mm
3022-00-CUC42M20
Bockningsverktyg Ø35 mm
Bockningsverktyg Ø35 mm
3022-00-CUC42M35
Bockningsverktyg Ø6 mm
Bockningsverktyg Ø6 mm
3022-00-CUC42M06
Bockningsverktyg Ø42 mm
Bockningsverktyg Ø42 mm
3022-00-CUC42M42
Bockningsverktyg Ø30 mm
Bockningsverktyg Ø30 mm
3022-00-CUC42M30
Bockningsverktyg Ø18 mm
Bockningsverktyg Ø18 mm
3022-00-CUC42M18
Bockningsverktyg Ø15 mm
Bockningsverktyg Ø15 mm
3022-00-CUC42M15
Bockningsverktyg Ø12 mm
Bockningsverktyg Ø12 mm
3022-00-CUC42M12
Bockningsverktyg Ø32 mm
Bockningsverktyg Ø32 mm
3022-00-CUC42M32
Pyplok Die Set For 15 & 16mm
Pyplok Die Set For 15 & 16mm
DLT40MAPW0000
Pyplok Die Set For 25mm
Pyplok Die Set For 25mm
DLT40PYDI3925
Inspection Gauge for50mm Tube
Inspection Gauge for50mm Tube
DLT55PYIG3950
DLT40MADA0000
Bockningsverktyg Ø28 mm
Bockningsverktyg Ø28 mm
3022-00-CUC42M28
Pyplok Die Set For 20mm
Pyplok Die Set For 20mm