2172AF31400300
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
24 varianter
Utvald variant:
2172AF31400300
Smörjpump GIGA-Tronic 8 kg PE250G
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Användingsområde
Smörjfett upp till NLGI klass 2
Deplacement
0.25 cm3
Flow
4,25 cm3/min
Märke namn
Groeneveld-BEKA
Spänning
24 V
Ström
DC
Tankinnehåll
8 ltr
Temperatur max.
+70 °C
Temperatur min.
-30 °C
Timer
Ja
Tryck max.
300 bar
Förpackningsstorlek
Streckkod
333458
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
Måttskiss
GIGA 8 kg+Giga-tronic PE250G
Produktöversikt
Andra tittar på
Smörjpump Zepto Simple 12-24v Typ S Tidskontroll
Artikelnummer:
EP1 X1 Styrenhet 24V 1,9 kg PE120
Artikelnummer:
15 st
EP1 24V 1,9 kg PE120
EP1 24V 1,9 kg PE120
EP1 24V 4 kg PE170
EP1 24V 4 kg PE170
2152-04-V0-30000
Smörjpump New Beka One Single Point Patron 0.12 l
Smörjpump New Beka One Single Point Reservoir 0.12 l
Smörjpump Twin3 24V 4 Liter
Smörjpump Twin3 24V 4 Liter