148-12X400-06
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
14 variants
Chosen variant:
148-12X400-06
Banjoadapt rör D12 L400mm banjo G3/8
Specifications
Dimensions and shipping
Banjo
3/8 "
Diameter banjo
17 mm
Diameter rør
12 mm
H
17 mm
L
400 mm
Materiale
Stål
Mærke navn
OM Oleodinamica Marchesini
Overfladebehandling
Förzinkad
Tryk maks.
350 bar
ØC
17 mm
ØV
12 mm