148-12X40-06
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
14 varianter
Utvald variant:
148-12X40-06
Banjoadapt rör D12 L40mm banjo G3/8
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Banjostl.
3/8 BSP
Diameter banjo
17 mm
Diameter rör
12 mm
H
17 mm
L
40 mm
Modell kod
R1160
Märke namn
OM Oleodinamica Marchesini
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
350 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
Förzinkad
ØC
17 mm
ØV
12 mm
Pakke str.
Stregkode
310729
Brutto vægt
0,04 Kg
Netto vægt
0,04 Kg
Oprindelsesland
ITA
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
Artikel datablad
Andre kigger på
Adapter Rak, Utv-G 1/2'', Utv-G 1/2''
Varenummer:
Pakke str.:
50 st
Min. bestillingsenhed er:
Adapter Rak, Utv-G 3/8'', Utv-G 3/8''
Varenummer:
50 st
Min. bestillingsenhed er:
Adapter Rak, Utv-G 3/8'', Utv-G 1/2''
Adapter Rak, Utv-G, Inv-G
Adapter Rak, Utv-G, Inv-G
Adapter Rak, Utv-G 1/2'', Utv-G 3/4''
25 st
Adapter Rak, Utv-G 1/4'', Utv-G 1/4''
Adapter Rak, Utv-G 3/4'', Utv-G 3/4''
25 st
Adapter 90K, Utv-G 1/2'', Inv-G 1/2'', Tredofas
10 st
Adapter Rak, Utv-G 1/4'', Utv-G 3/8''
200 st
Adapter 90K, Utv-G 3/4'', Inv-G 3/4'', Tredofas
30 st
Adapter 90K, Utv-G 3/8'', Inv-G 3/8'', Tredofas
10 st
Huv, Inv-G 3/4'' 60° Kona
Huv, Inv-G 3/4'' 60° Kona
100 st
Adapter Rak, Utv-G 1'', Utv-G 1''
Banjobult, G 1/4'', B=29 mm
Banjobult, G 1/4'', B=29 mm
300 st
Adapter Rak, Utv-G 3/4'', Utv-G 1''
16 st
Adapter 90K, Utv-G 1/4'', Ställbar
75 st
Skottadapter Rak, Utv-G, Komplett, L=59mm, L1=35mm