132-12-16-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
31 variants
Chosen variant:
132-12-16-SY
Adapter Rak, Utv-G 3/4'', Utv-G 1'', Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
0 °
Brand Name
Hydraspecma
HEX 1
41 mm
L
50 mm
Material
Syrafast stål
Material quality
1.4571 / AISI316Ti
R1
G 3/4 BSP
R2
G 1 BSP
Temperature max.
+400 °C
Temperature min.
-60 °C
Thread outer
G 1 BSP, G 3/4 BSP
ØC
16 mm
ØD
22 mm