Flödesdelare Haldex 4x9.52cc

Flödesdelare Haldex 4x9.52cc

Varenummer:
1300323

Pakke str.:
1 st

Min. bestillingsenhed er:
1 st
Brand Name
Hydraspecma

Displacement P1
9.5 cm3

Displacement P2
9.5 cm3

Displacement P3
9.5 cm3

Displacement P4
9.5 cm3

Flow per section min.
38 lpm

Flow per section recommended
38 lpm

Inlet
1.5/16-12 UNF

Inlet flow max.
152 lpm

Number of sections
4

Outlet
7/8-14 UNF

Pressure max.
190 bar

Rotational speed max.
4000 rpm

Rotational speed min.
2000 rpm
Pakke str.
1 st

Stregkode
222748

Brutto vægt
Kg

Netto vægt
Kg

Oprindelsesland
deu

Flödesdelare Haldex 4x9.52cc

HydraSpecma | Nordens bredeste hydraulik sortiment online - dag til dag levering!
HydraSpecma | Hydrauliske Systemer – Slange- og Rørledningsartikler – Elektrificering – Vedvarende Energi

HYDRASPECMA
– DIN PARTNER FRA IDÉ
TIL SERIEPRODUKTION

Hos HydraSpecma er vi specialiserede i at designe og bygge state-of-the-art hydrauliske og elektriske systemer, skræddersyet til vores kunders forskellige behov på tværs af brancher.

Vores ekspertise stopper ikke bare der. Vi er også førende inden for levering af omfattende slange- & rørledningsartikler – fra højkvalitets slanger og rør til robuste fittings og adaptere – som sikrer problemfri væskekontrol og langtidsholdbar ydeevne.

Vi tilbyder også et stærkt produktudvalg til industrien for vedvarende energi, der understøtter din virksomhed med markedsførende køleløsninger, smøre- og filtreringssystemer, hydrauliske systemer samt slanger, rør og fittings.

Vores passion for innovation matches af vores ansvar for kvalitet. Hvert produkt og system i vores omfattende sortiment afspejler dette. Uanset om du arbejder med komplekse hydrauliske systemer eller søger pålidelige komponenter, leverer vi løsningen, du har brug for.

Tag næste skridt med os og oplev, hvordan præcision og teknik går hånd i hånd – og hvor hver eneste forbindelse handler om mere end komponenter og systemer; det handler om mennesker og deres forretning.

FOR HOS HYDRASPECMA

ER DIN SUCCES VORES SUCCES

KONTAKT HYDRASPECMA