12LOC12FJX
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
8 varianter
Utvald variant:
12LOC12FJX
Lock-On Koppling Rak, Inv-JIC 1-1/16'', Rörlig mutter
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Pakke str.
Stregkode
245742
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
gbr
Produkt information
Lock-On Koppling Rak, Inv-JIC 1-1/16''
Artikel datablad
Andre kigger på
M10x1 UR 90 CONV
M10x1 UR 90 CONV
Varenummer:
BR-61953103
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Adapter Banjo, Utv-M12L, Banjo för G 1/4''
Varenummer:
150-12L-04
Min. bestillingsenhed er:
Slangnippel Lågtryck Banjonippel rak16mm / SL 10mm
NK08RN16
5 st
Slangnippel Lågtryck 90B Inv M16x1,5 / SL 9,5mm
NK08DKM1690
Presskoppling 45° UNF Inv-3/8''-24 IR AN3 Ø1/8''
BR-61170303
M10x1 ir conv.
M10x1 ir conv.
Presskoppling MM Inv-M12x1.5 IR sfärisk AN4 Ø1/8''
T-Nippel 8mm, Stål
T-Nippel 8mm, Stål
TS-08-ST
Slangnippel Lågtryck Rak Nippel rak utv.G 3/8 / SL 8 mm
NK06EN10
Slangnippel Lågtryck Banjonippel rak 14mm / SL 8 mm
NK06RN14
10 st
Adapter Banjo, Utv-M12L, Banjo för G 3/8''
150-12L-06
3/8-24UF CONV
3/8-24UF CONV
Lödadapter Banjo Ø6, Ring 10mm
Lödadapter Banjo Ø6, Ring 10mm
BLL06DIN7642
10 st
Lödadapter Banjo Ø10, Ring 14mm
BLL10DIN7642
Slangnippel Lågtryck 90BRörstuds 90B 8mm / SL 8 mm
NK06BE0890
5 st
INV 1/8 RAK BSP
INV 1/8 RAK BSP
Slangnippel Lågtryck Banjonippel rak 14mm /SL 10mm
NK08RN14
Slangnippel Lågtryck 90B Inv M12x1,5 / SL 6mm
NK04DKM1290
Lock-On Koppling Rak, Inv-M16x1.5 10L, Rörlig mutter
6LOC10FDLX
Slangnippel Lågtryck Rak Rörstuds 12 mm /SL 12 mm
NK10BE12
Slangnippel Lågtryck Rak UG3/4 SL3/4
NK20EN20
Adapter T Inv-M10x1 CCV
Adapter T Inv-M10x1 CCV
Slangnippel Lågtryck Rak Plan utv M22x1.5 / SL 12,5 mm
NK13ENM22
M10x1 UF CONV
M10x1 UF CONV
Lock-On Koppling Rak, Inv-M22x1.5 15L, Rörlig mutter
8LOC15FDLX
Slangnippel Lågtryck Banjonippel rak 10mm/SL4,5 mm
NK02RN10
Banjoadapter DIN 7642
Banjoadapter DIN 7642
NK06RN08
Slangnippel Lågtryck Banjonippel 10mm / SL 6 mm