Programmerbar styrbox MC024-120, FINAL ASSY PLUS+1
MC024-120, FINAL ASSY PLUS+1
Varenummer:
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Antal CAN bussar
1
Antal inngångar
8
Antal stifter
24
Antal utgange
8
Matarspänning max.
36 V
Matarspänning min.
9 V
Märke namn
Danfoss
Skyddsklass
IP 67
Strömutgång max.
24 A
Temperatur omgivning max.
+70 °C
Temperatur omgivning min.
-40 °C