111-50-4-R1/4
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
14 variants
Chosen variant:
111-50-4-R1/4
Manometer anslutning Bak R1/4'', 0-4 Bar
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter
50 mm
Gänga
R 1/4 BSPT
Modell kod
MABP50R0235
Märke namn
Tierre
Portplacering
Bak
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Tryckinställning max.
4 bar
Tryckinställning min.
0 bar
Pakke str.
Stregkode
244771
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
ita
Produkt information
Produktkatalog
Andre kigger på
Manometer G1/4'' Anslutning Ned 0-250 bar
Varenummer:
SPG063-250SB
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Manometer G1/4'' Anslutning Bak 0-250 bar
Varenummer:
SPG063-250RB
Min. bestillingsenhed er:
Manometer Digital 1/4'' 0-600 bar
SPG-DIGI-B0600-B
Manometer Digital G1/4'' ED 350 bar
MG1
Manometer R1/8'' Anslutning Bak 0-10 bar
Manometerventil G1/4'', låsbar med knapp
FT292-1/4
SPG063-100SB
Manometerventil Rak Inv-G1/4'', Utv-R1/4'', 400 bar