111-50-16-R1/4
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
14 varianter
Valgt variant:
111-50-16-R1/4
Manometer anslutning Bak R1/4'', 0-16 Bar
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter
50 mm
Gänga
R 1/4 BSPT
Modell kod
MABP50R0239
Märke namn
Tierre
Portplacering
Bak
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Tryckinställning max.
16 bar
Tryckinställning min.
0 bar