111-50-12-R1/4
Pakkauskoko:
1 st
Pienin tilausmäärä on:
1 st
KATSO MUUT VARIANTIT
14 varianttia
Valittu variantti:
111-50-12-R1/4
Manometer anslutning Bak R1/4'', 0-12 Bar
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Halkaisija
50 mm
Kierre
R 1/4 BSPT
Mallikoodi
MABP50R0238
Paineen asetus max.
12 bar
Paineen asetus min.
0 bar