0114109019M2
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
13 varianter
Valgt variant:
0114109019M2
Kloakspolslang Jet Cleaner 3/4"X150m med Hane/Hona G3/4''
Specifications
Dimensions and shipping
Bøjningsradius
120 mm
DN
19 mm
Diameter indvendig
19.2 mm
Diameter udvendig
29.8 mm
Farve
Orange
Gevind indvendig
G 3/4 BSP
Gevind udvendig
G 3/4 BSP
Mærke navn
ZEC
Slangestørrelse
3/4 "
Tryk sprængning min.
517 bar