XDGWEV10SRED
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
13 varianter
Valgt variant:
XDGWEV10SRED
Swivel Elbow 10S - G3/8'' ED
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Angle
90 °
Brand Name
Stauff
Diameter pipe
10 mm
Material
Steel
Model code
FI-DGWE-10SR-WD-B-W66
Pressure max.
400 bar
Sealing material
NBR
Series
S
Surface treatment
Zinc-Nickel plated
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Thread outer
G 3/8 BSP
Pakke str.
Stregkode
433704
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
deu
Produkt information
Swivel Elbow 10S - G3/8'' ED
Product datasheet
Others has been looking for
Svirvel 3/8* BSP 150 bar Hydraulik 100 rpm. 35 ltr. AI
Partnumber:
9100-06-SY
Package size:
Swivel 3/8 BSP 400 bar Hydr. Male x female elbow
Partnumber:
Package size:
60 st
Svivel 90° Inv/Utv-G1.1/4'', Syrafast
9100-20-SY
Swivel 2 BSP 50 bar Hydraulics 60 rpm
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
Swivel 1 BSP 300 bar Hydr. Male x female elbow
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
15 st
Svivel 90°, Utv/Utv-ORFS 1.7/16''-12 (Paketartikel)
SZ90-S16M-S16M
Swivel Elbow 16S - M22x1.5 ED
Swivel Elbow 16S - M22x1.5 ED
XDGWEV16SMED
Roterande koppling 1/4 1/4
Roterande koppling 1/4 1/4
Svirvel 1/4* BSP 150 bar Hydraulik 100 rpm. 25 ltr. AI