VFPUMHAA060
Package size:
10 m
Min. order quantity is:
10 m
SEE OTHER VARIANTS
13 variants
Chosen variant:
VFPUMHAA060
Alfavac PUMH AA 60mm 10M
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Hydraspecma
Pakke str.
Stregkode
252446
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
bel
Produkt information
Alfavac PUMH AA 60mm 10M
Andre kigger på
Tryckluftslang Profiltress 40 Bar 10x17mm
Varenummer:
PT10X17
Pakke str.:
50 m
Min. bestillingsenhed er:
1 m
Kemikalieslang Chem Master UHMWPE SD 13x5xCL40
Varenummer:
CMUSD-13
61 m
Min. bestillingsenhed er:
1 m
Apollo SF 2 hose. Dim. 2" (52mm)
50 m
Black brake hose SAE J1402. Dim. 1/2 (12.5mm)
FBD-13
Mercurio m. dim. 102 MM
Mercurio m. dim. 102 MM
AT-102
PTFE Hose 3/4" 1W Convoluted DNV
3/8" Convoluted Easy flex hose with SS304 1 wire braid W
INDUSTRI STØVSUGESLANGE GRÅ 1.1/4"
EOG032
Svetsslang Blå/Orange ISO3821:2014 6.3/6.3mm
Mercurio m. dim. 38 MM
Mercurio m. dim. 38 MM
AT-38
Fire hose black Hilcoflex with relief cover.
HIFLAT-25
100 m
100 m
Fire hose black Hilcoflex dim 52mm
HIFLAT-52
Universalslang Luft/Vatten 25/37 20 Bar SBR
AIR-25
TEXFLEX FIRE 19MM 30M 12bar EN694, Type B Class 5. Svart
TFF-19-30-B
1 rl
1 rl
Slang SewerJet LongLife 3/8'' 280bar 100m
SEWERJET280-06-100
Blästerslang 19X33
Blästerslang 19X33
EHC500-12
Blästerslang 32X48
Blästerslang 32X48
EHC500-20
61 m
Sandblasthose, Specma Sand Hercules - ABRO
Sandblast hose EHC500 1" 25x39
Sandblast hose EHC500 1" 25x39
Blästerslang 13X27
Blästerslang 13X27
Sandblast EHC500 51X69 61m
Sandblast EHC500 51X69 61m
Sugslang Superelastisk 25mm
Sugslang Superelastisk 25mm
APSE025
Slang SewerJet LongLife 1'' 280bar 60m
SEWERJET280-16-60
Sugslang Superelastisk Amazone Grön 3 Tum, 76mm
APSEGB075
Suction and pressure hose, Amazone, APSE
APSE032
Slang SewerJet LongLife 3/4'' 280bar 100m
Sugslang Superelastisk Amazone Grön 2 tum
APSEGB050
Sugslang Superelastisk 32mm
Sugslang Superelastisk 32mm
APSE032
Slang SewerJet LongLife 1/2'' 280bar 80m