TS011-1.0M
Package size:
1 m
Min. order quantity is:
1 m
SEE OTHER VARIANTS
18 variants
Chosen variant:
TS011-1.0M
Montageskena 1000x28x11mm, Lätta Serien
Specifications
Dimensions and shipping
B1
28 mm
B2
11 mm
Bredde
28 mm
H
11 mm
Højde
11 mm
Længde
1000 mm
Materiale
Steel
Mærke navn
Stauff
S
2 mm
Package size
Barcode
323161
Gross weight
0,85 Kg
Net weight
0,85 Kg
Country of origin
deu
Product information
Measure sketch
Bärskena 1000x28x11mm, Lätta Serien